Embedded Partner program

Hlavni stranka


MITE Hradec Králové, s.r.o. je smluvním partnerem několika význačných společností působících na trhu Embedded systémů. Není jen prodejcem, ale poskytuje především širokou podporu pro úspěšné realizace Embedded aplikací svým zákazníkům s ohledem na technická, ekonomická a další hlediska.

MICROSOFT Embedded Partner

Vytváříme Embedded operační systémy pro konkrétní HW platformy a použité SW technologie. Prodáváme licence na Embedded operační systémy fy MICROSOFT. Máme smluvně zajištěnou funkci Microsoft Embedded Partner.

KONTRON Embedded Modules Partner

Podporujeme prodej a technickou realizaci aplikací s využitím modulů standardů DIM144, DIM200, PC/104, ETX, ETXexpress/COM, COMexpress a dalších nově vznikajících, např. microETXexpress a nanoETXexpress. Pro tyto moduly vyvíjíme a vyrábíme nosné desky a celá konstrukční řešení. Podporujeme Embedded desky výstavbou embedded operačních systémů, doplňujících zařízení, LCD displeji, IO jednotkami, zdroji apod.

Partnerský program Intel® Channel

Jsme členy partnerského programu Intel Channel - Registered Member.

VIA Embedded Partner

Podporujeme technickou realizaci aplikací využívajících desky VIA EPIA formátů nanoITX a picoITX. Zajišťujeme operační systémy Windows Embedded pro tyto desky a konstruujeme zařízení včetně systémových návrhů. Připojujeme vstupní a výstupní zařízení, realizujeme konstrukční celky. Máme statut VIA Embedded Partner.


Copyright © MITE Hradec Králové s.r.o., poslední aktualizace 10.1.2008